Predaj nehnuteľností Trnava, Bratislava a Západné Slovensko

Spoznajte predaj nehnuteľností Trnava, Bratislava a na celom Západnom Slovensku s komplexným poradenstvom a po boku profesionála. Nezáleží na tom či plánujete predaj nehnuteľnosti alebo prenájom bytu, sme tu pre vás.

Naša priorita v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností spočíva v poskytovaní prvotriednych služieb a dosahovaní optimálnych výsledkov pre našich klientov. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele v oblasti nehnuteľností.

Skúsení realitní makléri Vám pomôžu s celým procesom od ocenenia nehnuteľnosti, cez vypracovanie marketingových stratégií až po vyhľadanie potenciálnych kupujúcich. Zabezpečujeme obhliadky nehnuteľností, vybavujeme potrebné dokumenty a vedieme jednania s potenciálnymi záujemcami.

Ponuka služieb

Realitná kancelária Andel & Zachar

Sme odborníkmi na predaj nehnuteľností Trnava. Sme tu doma. S našimi znalosťami trhu a dlhoročnými skúsenosťami Vám môžeme poskytnúť odborné poradenstvo týkajúce sa cien nehnuteľností a príslušných právnych a administratívnych procesov. Sme tu, aby sme Vám uľahčili a zefektívnili celý predaj nehnuteľnosti.

Okrej Trnavy sú vám naše služby dostupné i v Bratislave a aj na celom Západnom Slovensku. Využite bezplatné konzultácie a prídite nás navštíviť osobne. Nájdete nás na Kapitulskej ulici, najkrajšej ulici v Trnave.

Naši makléri sú tu pre vás nielen počas procesu predaja alebo prenájmu, ale aj po ňom. Poskytujeme dlhodobú podporu našim klientom a staráme sa o ich spokojnosť aj po uzavretí obchodu. Naším cieľom je budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere a profesionálnom servise.

predaj-nehnutelnosti-trnava-realitka-andel-zachar

Ponuka nehnuteľností

Máte otázky ohľadom služieb?
Radi vám pomôžeme

Potrebujete poradiť s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti? Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a odpovieme na vaše otázky.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje