Realitný agent vám zabezpečí kúpu nehnuteľnosti

Objavte novinku v našej ponuke realitných služieb. Agent kupujúceho vám zabezpečí kúpu nehnuteľnosti bez práce, nechcených prekvapení alebo nepríjemných zistení. Nehnuteľnosť vám nájdeme, preveríme, skontrolujeme, vyjednáme najlepšiu cenu, sprostredkujeme kúpu a v prípade potreby zabezpečíme výhodné financovanie.

Mám záujem o službu

Čo všetko táto služba ponúka?

Právny servis a preverenie nehnuteľnosti
odbornost-icon
1
V prvom rade preveríme právny stav nehnuteľnosti prostredníctvom našich advokátov. Skontrolujeme či na danej nehnuteľnosti nie je exekúcia, prípadne iná ťarcha. Advokátska kancelária zároveň dohliadne na celý kúpno-predajný proces, aby kúpa nehnuteľnosti prebehla legitímne a hlavne bezpečne.
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľnosti
odbornost-icon
2
Denne pre Vás budeme sledovať a hľadať tú najlepšiu ponuku. Prostredníctvom inzertných portálov a sietí kontaktov, ktoré máme k dispozícii. Častokrát sa stretávame s tým, že dobrá ponuka sa nemusí dostať ani na inzerciu, nakoľko je tak zaujímavá, že ju maklér predá skôr, ako ju spracuje. Taktiež spolupracujeme aj s inými realitnými kanceláriami v rámci zdravej konkurencie, kedy si posúvame práve takéto zaujímavé ponuky a vieme ich pre Vás využiť.
Kontrola technického stavu nehnuteľnosti
odbornost-icon
3
Pri obhliadkach vykonávame detailné preverenie nehnuteľnosti. Zameriavame sa na detaily a poškodenia, ktoré si vaše oko nemusí hneď všimnúť. Jedná sa najmä o estetické chyby, ako napríklad poškodené, prípadne vyduté podlahy, zatečené stropy, zničený kuchynský priestor a technické záležitosti ako funkčnosť rôznych technických zariadení. Napríklad klimatizácia, kotol, atď. Na základe tejto technickej kontroly Vám vieme orientačne povedať, kde budete musieť v prípade kúpy investovať do opráv.
Vyjednanie tých najlepších podmienok
odbornost-icon
4
Našou prioritou je vyjednať s predávajúcim za každých okolností, čo najlepšiu cenu a ušetriť Vám nemalé peniaze. Napríklad na základe nie vždy ideálneho technického alebo vizuálneho stavu nehnuteľnosti.
Zabezpečíme financovanie
odbornost-icon
5
Naši hypotekárni špecialisti poradia, preveria a zabezpečia najvýhodnejší model financovania pre Vašu nehnuteľnosť. Či už máte zamestnanie alebo podnikáte, môžete očakávať od našich špecialistov skvelú ponuku v zmysle vašich.

Klienti o nás povedali

Vaša dôvera je pre nás prioritou, a preto sme radi, že môžeme zdieľať skúsenosti a hodnotenia našich spokojných klientov.
Úvodzovky

Prostredníctvom realitnej kancelárie Andel&Zachar a vďaka pánovi Uváčekovi sme predali náš rodinný dom v Modre k spokojnosti. Všetko prebehlo v poriadku. Prístup pána Uváčeka bol vysoko profesionálny, komunikácia prebiehala bez problémov, bol ústretový, ochotne riešil naše ako aj kupujúcich požiadavky. Služby realitnej kancelárie Andel&Zachar a pána Uváčeka odpurúčam. Veľmi pekne ďakujeme za všetko."

Renáta Bakošová

08.07.2024

Úvodzovky

Mám skúsenosti s maklérkou p. Slávkou Staňovou. Úžasný profesionálny a ľudský prístup. Vždy ochotná poradiť. Oceňujem aj flexibilnosť, nakoľko máme malé dieťa, vždy bola ochotná časovo sa nám prispôsobiť. Ďakujeme a prajem naďalej veľa úspechov.

martina svihorikova

08.07.2024

Úvodzovky

Jednoznacne top pristup,profesionalna uroven...dakujem velmi pekne

Peter K.

17.06.2024

Úvodzovky

Ďakujeme krásne pánovi Otajovičovi za pomoc s kúpou nášho vysnívaného domčeka. Kúpa prebehla bez problémov vďaka profesionálnemu prístupu pána Davida, ktorý nám vždy všetko ochotne vysvetlil. Určite odporúčame každému. :)

Kristína N.

17.06.2024

Úvodzovky

Velka spokojnost, profesionalny ale zaroven ludsky pristup, pani Lydka je uzasna. Ak budem v buducnosti potrebovat realitne sluzby, tak sa urcite opat na nich obratim!

monika Bedenska

12.06.2024

Máte otázky ohľadom kúpy?
Kontaktujte nás

Zabezpečujeme komplexné poradenstvo v oblasti realitných služieb. Napíšte nám a dohodneme si nezáväzné stretnutie.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Lokalita *

  Typ nehnuteľnosti *

  Zámer kúpy

  Orientačný rozpočet (€) *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje