Realitný agent vám zabezpečí kúpu nehnuteľnosti

Objavte novinku v našej ponuke realitných služieb. Agent kupujúceho vám zabezpečí kúpu nehnuteľnosti bez práce, nechcených prekvapení alebo nepríjemných zistení. Nehnuteľnosť vám nájdeme, preveríme, skontrolujeme, vyjednáme najlepšiu cenu, sprostredkujeme kúpu a v prípade potreby zabezpečíme výhodné financovanie.

Mám záujem o službu

Čo všetko táto služba ponúka?

Právny servis a preverenie nehnuteľnosti
odbornost-icon
1
V prvom rade preveríme právny stav nehnuteľnosti prostredníctvom našich advokátov. Skontrolujeme či na danej nehnuteľnosti nie je exekúcia, prípadne iná ťarcha. Advokátska kancelária zároveň dohliadne na celý kúpno-predajný proces, aby kúpa nehnuteľnosti prebehla legitímne a hlavne bezpečne.
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľnosti
odbornost-icon
2
Denne pre Vás budeme sledovať a hľadať tú najlepšiu ponuku. Prostredníctvom inzertných portálov a sietí kontaktov, ktoré máme k dispozícii. Častokrát sa stretávame s tým, že dobrá ponuka sa nemusí dostať ani na inzerciu, nakoľko je tak zaujímavá, že ju maklér predá skôr, ako ju spracuje. Taktiež spolupracujeme aj s inými realitnými kanceláriami v rámci zdravej konkurencie, kedy si posúvame práve takéto zaujímavé ponuky a vieme ich pre Vás využiť.
Kontrola technického stavu nehnuteľnosti
odbornost-icon
3
Pri obhliadkach vykonávame detailné preverenie nehnuteľnosti. Zameriavame sa na detaily a poškodenia, ktoré si vaše oko nemusí hneď všimnúť. Jedná sa najmä o estetické chyby, ako napríklad poškodené, prípadne vyduté podlahy, zatečené stropy, zničený kuchynský priestor a technické záležitosti ako funkčnosť rôznych technických zariadení. Napríklad klimatizácia, kotol, atď. Na základe tejto technickej kontroly Vám vieme orientačne povedať, kde budete musieť v prípade kúpy investovať do opráv.
Vyjednanie tých najlepších podmienok
odbornost-icon
4
Našou prioritou je vyjednať s predávajúcim za každých okolností, čo najlepšiu cenu a ušetriť Vám nemalé peniaze. Napríklad na základe nie vždy ideálneho technického alebo vizuálneho stavu nehnuteľnosti.
Zabezpečíme financovanie
odbornost-icon
5
Naši hypotekárni špecialisti poradia, preveria a zabezpečia najvýhodnejší model financovania pre Vašu nehnuteľnosť. Či už máte zamestnanie alebo podnikáte, môžete očakávať od našich špecialistov skvelú ponuku v zmysle vašich.

Klienti o nás povedali

Vaša dôvera je pre nás prioritou, a preto sme radi, že môžeme zdieľať skúsenosti a hodnotenia našich spokojných klientov.
Úvodzovky

Veľká spokojnosť. Profesionálny prístup, profesionálne služby. Odporúčam!

Bálint T.

14.02.2024

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti

Pán Pšenko mi ochotne vysvetlil celý postup kúpy novej nehnuteľnosti. Realitnú kanceláriu budem odporúčať rodine aj známym.

Adam T.

06.02.2024

Úvodzovky

S bývaním som mala vždy problem. Sťahovanie sa z podnájmu do podnájmu takmer každý rok. O vlastnom byte som ani nesnívala keďže rozbieham podnikanie a hypotéka tým pádom neprichádzala do úvahy. Jedného dňa sa ma môj dobrý kamarát, realitný maklér Matej Uvaček pri káve opýtal, či nechcem kúpiť byt a nebudem musieť riešiť problémy s bývaním. Ukázala som mu bankový účet a vysmiala ho. Matej sa odradiť nenechal a spolu s kolegami v RK Andel&Zachar a finančným majstrom Erikom Ilavským mi predložili rôzne varianty ako môj problem vyriešiť. Varianty neboli dostačujúce no namiesto toho aby sa na to vykašlali hľadali ďalšie riešenia až našli také, že teraz vďaka ním už dva týždne bývam vo svojom byte. Kúpou bytu za mnou nezavreli dvere a riešia so mnou vynímanie ručiteľa z hypotéky a ďalšie potrebné záležitosti. Sú to naozaj profesionáli a ľudia, ktorí dokážu aj nemožné. Ak budem náhodou jedného dňa byt predávať alebo kupovať iný, určite pôjdem cez realitnú agentúru Andel&Zachar

Erika Viteková

14.11.2023

Úvodzovky
Kúpa bytu

Profesionálny, ľudský a objektívny prístup. Ak hľadáte bývanie, odporúčam tohto pána!

Matúš M.

06.06.2023

Úvodzovky
Predaj

Pan Zachar predal moju nehnutelnost za cenu, ktora bola nad moje ocakavania. Skvela prezentacia nehnutelnosti dokaze divy. Este raz Dakujem.

Tomas M.

06.06.2023

Máte otázky ohľadom kúpy?
Kontaktujte nás

Zabezpečujeme komplexné poradenstvo v oblasti realitných služieb. Napíšte nám a dohodneme si nezáväzné stretnutie.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Lokalita *

  Typ nehnuteľnosti *

  Zámer kúpy

  Orientačný rozpočet (€) *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Kontaktné údaje