Zabezpečíme vám bezstarostný predaj

Ľudia väčšinou predávajú nehnuteľnosť raz, maximálne dvakrát za život, preto je dôležité dôverovať v tomto smere odborníkom. Postaráme sa o bezstarostný predaj vašej nehnuteľnosti v čo najkratšom čase, za čo najvýhodnejšie podmienky pre vás.

Chcem bezstarostný predaj

Máme záujemcu aj pre vašu nehnuteľnosť

Počas 11 rokov na trhu nehnuteľností sme si vybudovali silnú sieť kontaktov. Medzi nimi sa môže nachádzať kupujúci aj pre vašu nehnuteľnosť. Predaj tak bude rýchly a jednoduchý.

Povedali o nás

Vaša dôvera je pre nás prioritou, a preto sme radi, že môžeme zdieľať skúsenosti a hodnotenia našich spokojných klientov.
Úvodzovky

Prostredníctvom realitnej kancelárie Andel&Zachar a vďaka pánovi Uváčekovi sme predali náš rodinný dom v Modre k spokojnosti. Všetko prebehlo v poriadku. Prístup pána Uváčeka bol vysoko profesionálny, komunikácia prebiehala bez problémov, bol ústretový, ochotne riešil naše ako aj kupujúcich požiadavky. Služby realitnej kancelárie Andel&Zachar a pána Uváčeka odpurúčam. Veľmi pekne ďakujeme za všetko."

Renáta Bakošová

08.07.2024

Úvodzovky

Mám skúsenosti s maklérkou p. Slávkou Staňovou. Úžasný profesionálny a ľudský prístup. Vždy ochotná poradiť. Oceňujem aj flexibilnosť, nakoľko máme malé dieťa, vždy bola ochotná časovo sa nám prispôsobiť. Ďakujeme a prajem naďalej veľa úspechov.

martina svihorikova

08.07.2024

Úvodzovky

Jednoznacne top pristup,profesionalna uroven...dakujem velmi pekne

Peter K.

17.06.2024

Úvodzovky

Ďakujeme krásne pánovi Otajovičovi za pomoc s kúpou nášho vysnívaného domčeka. Kúpa prebehla bez problémov vďaka profesionálnemu prístupu pána Davida, ktorý nám vždy všetko ochotne vysvetlil. Určite odporúčame každému. :)

Kristína N.

17.06.2024

Úvodzovky

Velka spokojnost, profesionalny ale zaroven ludsky pristup, pani Lydka je uzasna. Ak budem v buducnosti potrebovat realitne sluzby, tak sa urcite opat na nich obratim!

monika Bedenska

12.06.2024

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám

Zabezpečujeme komplexné poradenstvo v oblasti realitných služieb. Napíšte nám a dohodneme si nezáväzné stretnutie.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje