Budujte na pevných základoch s realitnou kanceláriou Andel & Zachar

Sme skúsený tím profesionálov, ktorí sa venujú uspokojeniu potrieb a očakávaní našich klientov. S individuálnym prístupom a znalosťou trhu na západnom Slovensku, vám pomôžeme nájsť ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť.

Naše služby
Odbornosť a znalosť trhu
odbornost-icon
1
Naša realitná kancelária sa môže pochváliť hlbokým porozumením miestneho trhu nehnuteľností. Sme dobre informovaní o aktuálnych trendoch a cenách.
Personalizovaný prístup
odbornost-icon
2
Veríme v individuálny prístup k našim klientom. Každý zákazník má jedinečné potreby a preferencie, a preto sa snažíme porozumieť vašim konkrétnym požiadavkám.
Komplexné služby
odbornost-icon
3
Poskytujeme vám široké spektrum služieb týkajúcich sa nehnuteľností. Dôkladne vás sprevádzame od začiatku do konca, aby sme zabezpečili vašu spokojnosť.
;
andelzachar

Ako vznikla naša realitná kancelária? Prečítajte si náš príbeh

Naša realitná kancelária vznikla z vášne a odhodlania spojiť kvalitné služby s osobným prístupom k našim klientom.  Pri realitných projektoch je dôležitá schopnosť prepojiť toho správneho investora, stavebníka, banku, úrady a klienta. Ak našim klientom radíme a navigujeme ich, tak vždy s mimoriadnym vložením sa do situácie.

 

Spoločnou prácou s ostatnými kolegami objavujeme, vytvárame, testujeme a posúvame hranice tak, aby ste vy cítili istotu a dôveru v najlepší možný servis. Naša realitná kancelária Andel&Zachar si postupne buduje silné a stabilné meno a postavenie na realitnom trhu.

Potrebujete poradiť?

Radi vám pomôžeme

Zabezpečujeme komplexné poradenstvo v oblasti realitných služieb. Napíšte nám a dohodneme si nezáväzné stretnutie.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Kontaktné údaje