Realitné služby od A po Z

Ponúkame širokú paletu služieb pre developerské projekty alebo pre predaj nehnuteľností. Vyberte si z našej ponuky službu, ktorú aktuálne hľadáte.

Všetko pre developerské projekty
right
Či už chcete predať rýchlo, za čo najlepšiu cenu alebo posunúť starosti na niekoho iného, sme tu pre vás. V rámci predaja developerských projektov sa nezameriavame na vybraný typ nehnuteľnosti, ale na kvalitu poskytovaných služieb a efektný výsledok.
Investičné príležitosti

Prinášame možnosti investovania do nehnuteľností. V Andel&Zachar pripravujeme investičné príležitosti, ktoré sú vhodné pre investorov, developerov aj stavebníkov. Vhodné projekty vyhľadávame, vyhodnocujeme a pridávame do ponuky. Máme k dispozícii rôzne varianty projektov z hľadiska veľkosti a prispôsobujeme ich vašim investičným možnostiam.V rámci investícií disponujeme aj individuálnymi nehnuteľnosťami. Investičné nehnuteľnosti a investičné projekty nájdete v našej ponuke alebo vám ich predstavíme osobne.

Plánovanie a návrh stratégie projektu

Jednou z najdôležitejších častí je strategické plánovanie a rozhodnutia ohľadom druhu projektu, typu nehnuteľností, ich cien a ďalších dôležitých projektových prvkov. Skúsenosti s projektami, ktoré mám pomôžu pri rozhodovaní. K stratégii vypracúvame celkovú timeline projektu, vrátane návrhov cenotvorby a plánu predaja.

Marketingový plán pre developerský projekt

V rámci developerského projektu zabezpečujeme s partnerskou marketingovou agentúrou komplexnú podporu. Od tvorby webovej stránky až po získavanie leadov z marketingových aktivít. Nastavenie akvizičnej stratégie cez platené reklamy, sociálne siete a vrátane brandingu projektu a prepočtu marketingových nákladov je súčasťou našich služieb.

Návrh interiérov nehnuteľností – 3D vizualizácie

Pre splnenie individuálnych preferencií a návrhu interiérového dizajnu máme k dispozícii profesionála. Požiadavky klientov vieme splniť aj pri návrhu interiéru, ako aj pri riešení dispozície.

Marketing pri predaji a prenájme nehnuteľnosti

Dostať ponuku nehnuteľnosti k správnemu záujemcovi je jednou z najdôležitejších úloh realitnej kancelárie. K tomu, aby sme našli správnych záujemcov nám slúži inzercia nehnuteľností – zverejňujeme ponuky nehnuteľnosti do všetkých relevantných realitných portálov. Vlastné marketingové aktivity prostredníctvom webu a sociálnych sietí Andel&Zachar ako aj našich sociálnych sietí, sú pri spolupráci štandardom.

Využívame všetky možnosti propagácie, ktoré online priestor ponúka. Cielené reklamy spravované marketingovou agentúrou, fotografie a videá k nehnuteľnosti tvorené profesionálnym fotografom a „videomakerom“. Marketing u nás tvorí tím profesionálov.

Financovanie nehnuteľnosti

Financovanie nehnuteľnosti je dôležitým aspektom každého predaja a kúpy nehnuteľnosti. Spolupracujeme s profesionálmi, ktorí nájdu najvýhodnejšie financovanie pre kupujúcich, ale aj pre predávajúcich, ktorí sa sťahujú do nového. Služby spojené s financovaním sú v našom balíku realitných služieb. Konzultujete s profesionálmi, ktorí vás prevedú procesom financovania bytu, domu, pozemku alebo inej nehnuteľnosti.

Všetko pre predaj nehnuteľností
right
Nezáleží na tom, či plánujete nehnuteľnosť predať alebo prenajať, sme tu pre vás. Naša priorita v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností spočíva v poskytovaní prvotriednych služieb a dosahovaní optimálnych výsledkov pre našich klientov.
Bezplatné ocenenie nehnuteľnosti

Rozmýšľate nad predajom nehnuteľnosti a potrebujete vedieť jej hodnotu? Ocenenie nehnuteľnosti je dôležitým krokom. Klientom zabezpečujeme bezplatné ohodnotenie. Pri ocenení nehnuteľnosti sa rozlišuje, o akú nehnuteľnosť sa jedná. Predávate byt, dom alebo pozemok? Prípadne chatu, záhradu alebo iné nehnuteľnosti? Pri všetkých sa zohľadňuje veľa faktorov, ktoré cenu ovplyvňujú – stav, poloha, úžitková plocha…

Dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje cenu je trh, aktuálna situácia u nás, ale aj vo svete. A tieto faktory pri ocenení nehnuteľností zohľadňujeme.

Prevzatie nehnuteľnosti a dohoda spolupráce

Prevzatie nehnuteľnosti je spojené s ďalšími službami – od homestagingu, cez prezentáciu, fotografovanie, 3D prehliadku a tvorbu videa, až po zmluvu a dohodu medzi nami ako realitnou kanceláriou a vami ako klientom, v rámci ktorého si dohodneme podmienky spolupráce. Aby ste boli chránení aj pri spolupráci s nami.

Homestaging

Vizuál predáva. Foteniu, 3D prehliadke a tvorbe videa predchádza homestaging. Vieme, ako má vyzerať nehnuteľnosť, ktorá potenciálneho klienta zaujme okamžite. Vašu nehnuteľnosť pred jej nafotením, 3D prehliadkou a zaradením do ponuky „nadizajnujeme. O tom je homestaging a je nadštandardom v našich realitných službách.

Ak ide o predaj nehnuteľnosti, myslíme na každý detail.

Fotenie, 3D prehliadka a video nehnuteľnosti

Profesionálne fotenie a priblíženie nehnuteľnosti potenciálnym kupujúcim je základom. K tomu zabezpečujeme aj video a prezentujeme nehnuteľnosť marketingovo. Fotografie s videom a 3D prehliadkou vtiahnu záujemcov do deja. Predstavivosť kupujúceho dostáva reálny rozmer a priťahuje ho na obhliadku.

Tieto služby nám pomáhajú predávať rýchlo a za výhodných podmienok. Investícia do kvalitnej prezentácie je dôležitá, tak ako aj homestaging, marketing a ďalšie služby, ktoré ponúkame.

Obhliadky nehnuteľnosti so záujemcami

Prispôsobujeme sa záujemcom, pracujeme aj cez víkendy. Magický moment, kedy sa nehnuteľnosť predáva, nastáva s momentom obhliadky bytu alebo domu. A vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s predajom rôznych typov nehnuteľností vieme, čo záujemcovia potrebujú vedieť, vidieť a počuť.

Právna pomoc a zmluvná dokumentácia

Právne poradenstvo pri našich službách je zabezpečované so spolupracujúcimi advokátmi a právnikmi. Overení odborníci poskytujúci právne služby, ktorí sa špecializujú na nehnuteľnosti, sú súčasťou realitných služieb, ktoré poskytujeme. Sprevádzajú každý obchod a garantujeme bezpečnosť pri vašom predaji.

Návrh interiérov nehnuteľností – 3D vizualizácie

Pre splnenie individuálnych preferencií a návrhu interiérového dizajnu máme k dispozícii profesionála na 3D vizualizácie interiéru. Požiadavky klientov vieme splniť aj pri návrhu interiéru, ako aj pri riešení dispozície.

Máte otázky ohľadom služieb?

Radi vám pomôžeme

Potrebujete poradiť s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti? Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a odpovieme na vaše otázky.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje