Právna pomoc a zmluvná dokumentácia

Mám záujem o službu

Klienti o nás povedali

Vaša dôvera je pre nás prioritou, a preto sme radi, že môžeme zdieľať skúsenosti a hodnotenia našich spokojných klientov.
Úvodzovky

Prostredníctvom realitnej kancelárie Andel&Zachar a vďaka pánovi Uváčekovi sme predali náš rodinný dom v Modre k spokojnosti. Všetko prebehlo v poriadku. Prístup pána Uváčeka bol vysoko profesionálny, komunikácia prebiehala bez problémov, bol ústretový, ochotne riešil naše ako aj kupujúcich požiadavky. Služby realitnej kancelárie Andel&Zachar a pána Uváčeka odpurúčam. Veľmi pekne ďakujeme za všetko."

Renáta Bakošová

08.07.2024

Úvodzovky

Mám skúsenosti s maklérkou p. Slávkou Staňovou. Úžasný profesionálny a ľudský prístup. Vždy ochotná poradiť. Oceňujem aj flexibilnosť, nakoľko máme malé dieťa, vždy bola ochotná časovo sa nám prispôsobiť. Ďakujeme a prajem naďalej veľa úspechov.

martina svihorikova

08.07.2024

Úvodzovky

Jednoznacne top pristup,profesionalna uroven...dakujem velmi pekne

Peter K.

17.06.2024

Úvodzovky

Ďakujeme krásne pánovi Otajovičovi za pomoc s kúpou nášho vysnívaného domčeka. Kúpa prebehla bez problémov vďaka profesionálnemu prístupu pána Davida, ktorý nám vždy všetko ochotne vysvetlil. Určite odporúčame každému. :)

Kristína N.

17.06.2024

Úvodzovky

Velka spokojnost, profesionalny ale zaroven ludsky pristup, pani Lydka je uzasna. Ak budem v buducnosti potrebovat realitne sluzby, tak sa urcite opat na nich obratim!

monika Bedenska

12.06.2024

Máte otázky ohľadom služieb?
Radi vám pomôžeme

Potrebujete poradiť s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti? Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a odpovieme na vaše otázky.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje