Tomáš Andel

Konateľ | Realitný maklér


Neexistuje situácia, ktorá by nemala riešenie. Disciplína a poctivý prístup sú pre mňa základ každého predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti. Pri každej nehnuteľnosti alebo realitnom projekte prepájam nielen predávajúcich a kupujúcich, ale aj investorov, stavebníkov, banky, úrady. V rámci tímu a služieb zabezpečujem právnikov, znalcov, architektov, ale aj ďalších potrebných odborníkov tak, aby z mojej práce profitovali pre mňa najdôležitejšie osoby – moji klienti.

Ponuka nehnuteľností

Hľadáte nový domov alebo investičnú príležitosť? Prezrite si ponuky, ktoré v súčasnosti ponúka náš realitný maklér.
Celá ponuka makléra

Ponuka developerských projektov

V ponuke našich realitných maklérov nájdete nielen samotné nehnuteľnosti, ale aj developerské projekty. Prezrite si ponuku a nájdite to správne pre vás.

Klienti o mne povedali

Dôvera a spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste, a preto sme radi, že môžeme zdieľať skúsenosti a hodnotenia našich spokojných klientov.
Úvodzovky

Realitnou kanceláriou veľká spokojnosť , rýchle vybavenie a veľká ochota so všetkým pomôcť . Pán Andel 100%.

Vivi B.

31.08.2022

Úvodzovky

S pánom Andelom som maximálne spokojná…veľmi ľudský, ale profesionálny prístup. Ochota spolupracovať kedykoľvek a komunikácia na jednotku. Odporúčam všetkými desiatimi.

Ivana A.

07.03.2022

Máte otázky ohľadom služieb?
Radi vám pomôžeme

Potrebujete poradiť s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti? Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a odpovieme na vaše otázky.

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje