Kamenáč Trnava – domy, byty, pozemky

Kamenáč Trnava, známy aj ako Kamenný Mlyn, je jednou z najatraktívnejších a najvyhľadávanejších obytných lokalít v Trnave. Táto lokalita je obľúbená práve pre svoju ideálnu kombináciu mestského komfortu a prírody. V Kamenáči nájdete pokojné prostredie, množstvo zelene a blízkosť vodných plôch, čo prispieva k vysokej kvalite života jeho obyvateľov.

 

Benefity bývania, ktoré vám ponúka Kamenný Mlyn

 

 1. Kvalita života: V Kamennom Mlyne nájdete vynikajúce podmienky na bývanie. Tichá a kľudná lokalita plná zelene je ideálna pre rodiny s deťmi, mladé páry aj seniorov.
 2. Dostupnosť: Lokalita Kamenáč je výborne dostupná či už pešo, na bicykli, alebo automobilom. Centrum Trnavy máte len pár minút jazdy, čo vám umožňuje ľahký prístup k nákupným centrám, školám, zdravotníckym zariadeniam a kultúrnym inštitúciám.
 3. Rekreácia a Šport: Kamenný Mlyn je priam rajom pre milovníkov prírody a športu. Okolie ponúka množstvo cyklistických a turistických chodníkov, športových ihrísk a možnosť relaxu pri vode.
 4. Občianska vybavenosť: V blízkosti nájdete rôzne školy, škôlky, obchody a reštaurácie, čo zaisťuje kompletnú občiansku vybavenosť pre pohodlné a bezstarostné bývanie.
 5. Investičný potenciál: Nehnuteľnosti v tejto lokalite si zachovávajú svoju hodnotu a vzhľadom na atraktivitu oblasti ide o výbornú investičnú príležitosť.

 

V lokalite Kamenáč Trnava máme k dispozícii moderné domy, byty a pozemky v rôznych veľkostných a cenových kategóriách. Či už hľadáte útulný byt, priestranný rodinný dom alebo pozemok pre výstavbu podľa vašich predstáv, v našej aktuálnej ponuke nájdete niečo pre seba.

 

Druh

Typ

Počet izieb

Nájdené nehnuteľnosti (0)
Zoradiť podľa:

Pre vaše parametre neboli nájdené žiadne výsledky...

Prejsť na ponuku

Kontaktujte nás ak hľadáte dom, byt alebo pozemok v lokalite Kamenáč Trnava

Ak vás aktuálna ponuka nehnuteľností v lokalite Kamenný Mlyn nezaujala, neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli nájsť nehnuteľnosť podľa vašich predstáv. Budeme vás prednostne kontaktovať, akonáhle sa k nám dostane ponuka, ktorá by mohla spĺňať vaše požiadavky.

 

+421 908 560 294

 

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje