Hospodárska Trnava – Byty a nehnuteľnosti na predaj či prenájom

Hospodárska Trnava je jednou z najvyhľadávanejších lokalít v meste. Nachádza sa v blízkosti centra, jej nehnuteľnosti lemujú hlavný cestný ťah mestom a je známa svojou výbornou dostupnosťou, bohatou občianskou vybavenosťou a atraktívnym prostredím pre bývanie aj podnikanie. Táto lokalita je obľúbená nielen medzi obyvateľmi, ale aj medzi podnikateľmi, ktorí hľadajú ideálny priestor pre svoju prevádzku.

 

Benefity bývania na Hospodárska Trnava

 

Skvelá dostupnosť: Hospodárska ulica má výbornú dopravnú dostupnosť či už využívate verejnú dopravu, auto alebo bicykel. Blízkosť centra mesta a vlakovej či autobusovej stanice umožňuje ľahký a rýchly prístup k dôležitým inštitúciám, obchodom, reštauráciám a kultúrnym zariadeniam.

 

Občianska vybavenosť: V tejto oblasti nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný a komfortný život. Obchody, školy, zdravotné zariadenia, športové areály a parky sú na dosah ruky, čo zvyšuje kvalitu bývania.

 

Atraktívne bývanie: Byty na Hospodárskej ulici veľmi obľubujú študenti. Tvoria tak výbornú príležitosť pre kúpu bytu a jeho následný prenájom. Táto lokalita však ponúka príjemné prostredie na bývanie pre rodiny, páry aj jednotlivcov. Hlavne pre tých z vás, ktorí oceníte centrum mesta, plnú občiansku vybavenosť aj zeleň v parkoch na pár krokov.

 

Druh

Typ

Počet izieb

Nájdené nehnuteľnosti (0)
Zoradiť podľa:

Pre vaše parametre neboli nájdené žiadne výsledky...

Prejsť na ponuku

Aktuálna ponuka nehnuteľností v tejto lokalite nie je podľa vašich predstáv? Hospodárka ulica v meste Trnava je skutočne obľúbeným miestom na život a byty či iné nehnuteľnosti v tejto lokalite sa vždy veľmi rýchlo prenajmú alebo predajú.

Preto určite neváhajte a kontaktujte nás. Uložíme si váš kontakt a v prípade, že na Hospodárskej ulici pribudnú nové byty na predaj alebo byty na prenájom, tak vás prednostne kontaktujeme. Získate tak informácie o nových nehnuteľnostiach ešte skôr, ako sa zobrazia na portáloch.

Sme realitná kancelária Andel&Zachar a v Trnave sme doma. Naši realitní makléri sú vám k dispozícii neustále, ako aj možnosť využiť naše bezplatné konzultácie.

 

 

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje