Arboria byty na predaj a na prenájom

Arboria byty na predaj a na prenájom si Trnavčania skutočne obľúbili. Arboria v Trnave ponúka svojim obyvateľom 1 až 5 izbové byty na predaj alebo prenájom v štvrti s dostatkom zelene a s výbornou dostupnosťou na diaľnicu. Obchody i služby majú byty Arboria priamo pod oknami. Teda všetko, čo potrebujete môžete mať na dosah a do pár minút.

 

Arboria je súčasťou Trnavy už viac ako 10 rokov a neustále ponúka svojím obyvateľom nové možnosti. Štvrť je výborným miestom pre rodiny s deťmi, mladých ľudí i dôchodcov. Bytové domy majú modernú architektúru, nové výťahy, dizajnové interiéry i protipožiarne zabezpečenie.

 

Byty Arboria však predstavujú i výbornú investičnú príležitosť. Prenájmy v Trnave sú čoraz viac vyhľadávané a táto moderná a nová štvrť ponúka skutočne široký výber bytov na prenájom.

 

Hľadáte i v projekte Arboria byt na predaj? Alebo by ste si radšej vybrali z bytov v Arboria prenájom? Objavte našu aktuálnu ponuku alebo kontaktujte našich realitných maklérov.

Druh

Typ

Počet izieb

Nájdené nehnuteľnosti (0)
Zoradiť podľa:

Pre vaše parametre neboli nájdené žiadne výsledky...

Prejsť na ponuku

Aktuálna ponuka nehnuteľností v tejto lokalite nie je podľa vašich predstáv? Arboria Trnava je skutočne obľúbeným miestom na život a byty v tejto štvrti sa vždy veľmi rýchlo prenajmú alebo predajú.

Preto určite neváhajte a kontaktujte nás. Uložíme si váš kontakt a v prípade, že v projekte Arboria pribudnú nové byty na predaj alebo byty na prenájom, tak vás prednostne kontaktujeme. Získate tak informácie o nových nehnuteľnostiach ešte skôr, ako sa zobrazia na portáloch.

Sme realitná kancelária Andel&Zachar a v Trnave sme doma. Naši realitní makléri sú vám k dispozícii neustále, ako aj možnosť využiť naše bezplatné konzultácie.

 

 

  Meno *

  Priezvisko *

  Telefónne číslo *

  E-mailová adresa *

  Chcem poradiť ohľadom *

  Vaša správa *

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.
  Kontaktné údaje